»

Νοέ 04 2020

Ευρωπαϊκή ετικέτα ποιότητας στο πρόγραμμα «Agenda 2030: That’s our challenge!»

Η Εθνική Υπηρεσία Υποστήριξης eTwinning απένειμε την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για το διαθεματικό έργο “Agenda 2030: That’s our challenge!”, στο οποίο συμμετείχαν μαθητές από την Ισπανία, τη Γερμανία, την Ιταλία και την Ελλάδα, με γλώσσα επικοινωνίας τα αγγλικά.

Συγκεκριμένα η βράβευση αναφέρει:

“Το σχολείο σας βραβεύθηκε με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για την τελειότητα της εργασίας σας στο έργο eTwinning “Agenda 2030: That’s our challenge”. Αυτό σημαίνει πως η εργασία σας, η εργασία των μαθητών και του σχολείου σας έχει αναγνωριστεί στο υψηλότερο Ευρωπαϊκό επίπεδο.”

Συγχαρητήρια στους μαθητές/τριες που συμμετείχαν στο έργο καθώς και στις καθηγήτριες Ζήκου Ελένη, Κεχαγιά Βασιλική, Μαλάμου Κων/να, Παντούλα Χριστίνα, Παπαγεωργίου Μαρία και Ράπτη Ευτυχία, που εκπόνησαν και διεκπεραίωσαν με επιτυχία τις εργασίες και δράσεις του προγράμματος.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://gym-zosim.ioa.sch.gr/eyropaiki-etiketa-poiotitas-sto-programma-agenda-2030-that-s-our-challenge/