»

Οκτ 04 2013

Βράβευση του eTwinning έργου «Hermès: messager eTwinning»

Βράβευση του σχολείου μας με την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας στο eTwinning έργο στα Γαλλικά:

«Hermès: messager eTwinning»

Την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας πήρε τον Σεπτέμβριο το eTwinning πρόγραμμα που υλοποιήθηκε στα Γαλλικά στο σχολείο μας την περσινή χρονιά  2012-2013 με τίτλο: «ΕΡΜΗΣ, ο αγγελιοφόρος του eTwinning».

Η Εθνική Ετικέτα Ποιότητας απονέμεται από τις Κεντρικές Υπηρεσίες Υποστήριξης ως αναγνώριση για το υψηλό επίπεδο των δραστηριοτήτων ενός έργου eTwinning.

Η Κεντρική Υπηρεσία Υποστήριξης του eTwinning στο μήνυμά της για την απονομή της Ετικέτας Ποιότητας αναφέρει:

«Συγχαρητήρια! Το σχολείο σας βραβεύτηκε με την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας για την εργασία σας στο eTwinning έργο:

ΕΡΜΗΣ: ο αγγελιοφόρος του eTwinning».

Συγχαρητήρια στους μαθητές μας που συμμετείχαν στο έργο:

1. Καλησπεράτης Σπύρος
  2. Στεργίου Βασίλης
  3. Τσαγκογιάννης Δημήτριος
  4. Τσιάβος Γεώργιος
  5. Τσιάβου Μαρία
  6. Τσόλη Μαργαρίτα
  7. Χαραλαμποπούλου Ανδριάνα
  8. Χατζηαναστασίου Παναγιώτης
  9. Χήτα Γεωργία-Ζέτα
  10. Χριστοδούλου Αντωνίνα-Μαρία

και στους οποίους απονεμήθηκε η  Ετικέτα Ποιότητας eTwinning Μαθητή (Pupil Quality Label), καθώς επίσης και στην υπεύθυνη καθηγήτρια των Γαλλικών κ. Χαρτζάβαλου Ελένη.

QL_ELEVES_HERMES

QL_ELENI_HERMES_

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://gym-zosim.ioa.sch.gr/vraveioetwinning2013/

Αφήστε μια απάντηση