↑ Επιστροφή σε Το σχολείο με μια ματιά

Ωράριο – Επόπτες

Ωράριο λειτουργίας σχολικού έτους 2020-21

 

ΏραΈναρξηΛήξηΔιάλειμμα
1η ώρα08:1509:0010'
2η ώρα09:1009:5510'
3η ώρα10:0510:5015'
4η ώρα11:0511:4510'
5η ώρα11:5512:3510'
6η ώρα12:4513:2510'
7η ώρα13:3514:1010'
Ζώνη ΟμίλωνΤετάρτη / Παρασκευή
13:35'

15:05'

Το πρόγραμμα εβδομαδιαίας λειτουργίας των Ομίλων του σχολικού έτους 2020-21 μπορείτε να το δείτε εδώ.

 

Σημείωση: Για το σχολικό έτος 2020-21 το ωράριο λειτουργίας του σχολείου θα είναι τροποποιημένο, ώστε να εξασφαλιστεί η δυνατότητα για τον επαρκή αερισμό και καθαρισμό των αιθουσών διδασκαλίας και των εργαστηρίων κατά τα διαλείμματα.

 

Καθηγητές επόπτες – υπεύθυνοι τμημάτων
Σχολικό έτος 2020-2021

Τάξη / ΤμήμαΚαθηγητήςΕιδικότηταΚλάδος
Α1Ελένη ΧαρτζάβαλουΓαλλικώνΠΕ 05
Α2Ελένη ΤσιακίρηΜαθηματικός ΠΕ 03
Α3Βασιλική ΚεχαγιάΦυσικής ΑγωγήςΠΕ 11
Α4Βασιλική ΒλάχαΜαθηματικόςΠΕ 03
Β1Ελένη ΖήκουΦιλόλογοςΠΕ 02
Β2Κωνσταντίνος ΒακατσάςΦιλόλογοςΠΕ 02
Β3Παναγιώτα ΒρίγκαΟικιακής ΟικονομίαςΠΕ 80
Β4Βασιλική ΡαμπαούνηΦιλόλογοςΠΕ 02
Γ1Ελένη ΖερβούΦιλόλογοςΠΕ 02
Γ2Χριστίνα ΠαντούλαΦυσικός ΠΕ 04.01
Γ3Βασίλειος Κολιός ΦιλόλογοςΠΕ 02
Γ4 Παναγιώτα Παππά ΦιλόλογοςΠΕ 02

Πρόγραμμα ενημέρωσης γονέων / κηδεμόνων

Λόγω των έκτακτων υγειονομικών συνθηκών, για το διάστημα που θα ισχύουν ακόμη οι έκτακτες υγειονομικές συνθήκες, η ενημέρωση γονέων / κηδεμόνων από τους εκπαιδευτικούς του σχολείου θα γίνεται στις ηλεκτρονικές διευθύνσεις τους στην πλατφόρμα Webex σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα:

 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Βακατσάς Κωνσταντίνος   11:05 – 11.45      
Βλάχα Βασιλική     10:05 – 10:50    
Βρίγκα Παναγιώτα   11:55 – 12.35      
Εξάρχου Μαρία   12:45 – 13:25      
Ζερβού Ελένη     10:05 – 10:50    
Ζήκου Ελένη     10:05 – 10:50    
Κεχαγιά Βασιλική     09:10 – 09:55    
Κολιός Βασίλειος 11:05 – 11.45        
Κουσιουρή Ευαγγελία       13:35 – 14:10  
Μαρμαγκάς Αθανάσιος       10:05 – 10:50 (Β) 10:05 – 10:50 (Γ)
Μπεκιάρη Καλλιόπη 11:55 – 12.35        
Νείλα Ιωάννα     11:05 – 11.45    
Νόννη-Βλάχου Λευκοθέα   11:05 – 11.45      
Ντόστα Αναστασία         11:55 – 12.35
Παντελίδης Ιωάννης
    09:10 – 09:55    
Παντούλα Χριστίνα   11:05 – 11.45      
Παπαγεωργίου Μαρία   11:05 – 11.45      
Παπατόλη Πανάγιω 10:05 – 10:50        
Παππά Ελένη
        08:15 – 09:00
Παππά Παναγιώτα   11:55 – 12.35      
Πασσιά Ευαγγελία 11:05 – 11.45        
Πετρίδου Μαρία     10:05 – 10:50    
Πούλιος Χρήστος         10:00 – 11:00
Πρέντζας Ελευθέριος 10:05 – 10:50        
Ραμπαούνη Βασιλική 11:05 – 11.45        
Ράπτη Ευτυχία 09:10 – 09:55        
Σταύρου Καλλιόπη 11:55 – 12.35        
Τζακώστα Ζαμπέτα 10:05 – 10:50        
Τσάγκα Βασιλική         12:00 – 13:00
Τσακστάρα Βαΐτσα   13:35 – 14.10      
Τσέμπα Χαρίκλεια
      10:05 – 10:50  
Τσιακίρη Ελένη 11:55 – 12.35        
Τσιώρη Παρασκευή         09:10 – 09:55
Φαϊτά Θεανώ         10:05 – 10:50
Χαρτζάβαλου Ελένη 11:05 – 11.45        
Χατζή Δήμητρα 08:15 – 09:00        

 

 

 

 

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://gym-zosim.ioa.sch.gr/to-scholio-me-mia-matia/orario-litourgias/