»

Σεπ 01 2014

Ετικέτα Ποιότητας eTwinning «Deutsch Online»

Το γερμανόφωνο eTwinning έργο «Deutsch online»/ «Γερμανικά ιντερνετικά», με υπεύθυνη την καθηγήτρια γερμανικών κ. Ελένη Γκαδρή, έκλεισε με επιτυχία! Βραβεύτηκε με την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας eTwinning!

Το κείμενο της βράβευσης από την Εθνική Υπηρεσία Στήριξης του eTwinning:

“Dear Eleni Gadri (PROTYPO PEIRAMATIKO GYMNASIO ZOSIMAIAS SCHOLIS IOANNINON), Congratulations! You have been just awarded with the Quality Label for the work you have done in eTwinning. Πολύ καλή προσπάθεια ενσωμάτωσης ενός eTwinning έργου στο μάθημα των Γερμανικών. Δημιουργική χρήση εργαλείων ΤΠΕ και πολύ καλά σχεδιασμένες δραστηριότητες που οδήγησαν στην ενεργή συμμετοχή των μαθητών στο έργο και στην αποτελεσματική επικοινωνία και συνεργασία μεταξύ τους. Καλή συνέχεια στο δημιουργικό σας έργο! All the best.”

rp_ql_deutchonline.jpg

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές μας που συμμετείχαν στο έργο και βραβεύονται με τη μαθητική Ετικέτα Ποιότητας.

qlpupildeutschonline

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://gym-zosim.ioa.sch.gr/qldeutschonline/

Αφήστε μια απάντηση