»

Αυγ 30 2014

Εθνική Ετικέτα Ποιότητας eTwinning “Beruf” – Quality Label

Στο γερμανόφωνο eTwinning έργο του σχολείου μας με τίτλο: “Beruf“, με υπεύθυνη την καθηγήτρια γερμανικών κ. Ελένη Γκαδρή, απονεμήθηκε η Εθνική Ετικέτα Ποιότητας.

Το μήνυμα της Εθνικής Υπηρεσίας Στήριξης eTwinning έχει ως εξής:

Dear Eleni Gadri (PROTYPO PEIRAMATIKO GYMNASIO ZOSIMAIAS SCHOLIS IOANNINON),

Congratulations! You have been just awarded with the Quality Label for the work you have done in eTwinning. Πρόκειται για ένα δημιουργικό έργο, το οποίο ενσωματώνει τις Νέες Τεχνολογίες προωθώντας παράλληλα την αλληλεπίδραση εκπαιδευτικών και μαθητών/τριών. Θα μπορούσατε να δημιουργήσετε τηλεδιασκέψεις για να ενισχύσετε την επικοινωνία και να πραγματοποιήσετε αξιολόγηση του έργου. Συγχαρητήρια! Καλή επιτυχία στα επόμενα έργα σας!

ΕΥΥ eTwinning All the best.

rp_Capture1.png

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://gym-zosim.ioa.sch.gr/etiketaberuf/

Αφήστε μια απάντηση