»

Μαρ 12 2016

Erasmus+ “Power up! Get active for your future!” 2η Συνάντηση εκπαιδευτικών στη Βαλένθια, Ισπανία

Στο πλαίσιο της υλοποίησης του προγράμματος Erasmus+ και ειδικότερα της Δράσης «ΚΑ2/Συνεργασία για την Καινοτομία και την Ανταλλαγή Καλών Πρακτικών / Στρατηγικές συμπράξεις / Εταιρικές Σχέσεις (Cooperation for Innovation and the Exchange of Good Practices / Strategic Partnerships) αποκλειστικά μεταξύ σχολείων από την Ευρωπαϊκή Επιτροπή», στο οποίο συμμετέχει το σχολείο μας από το 2014, οι καθηγητές Ε. Γκαδρή, Κ. Μπεκιάρη και Ι. Τσιπλακίδης πήραν μέρος σε συνάντηση εκπαιδευτικών, η οποία πραγματοποιήθηκε κατά το διάστημα 7 έως 10 Μαρτίου 2016 στη Βαλένθια της Ισπανίας. Σε αυτήν τη συνάντηση συμμετείχαν καθηγητές από όλα τα σχολεία που υλοποιούν από κοινού το πρόγραμμα “Power up! Get active for you future!”, δηλαδή καθηγητές από τη Γερμανία, τη Γαλλία, την Ισπανία, τη Ρουμανία και την Ελλάδα.

bbblbbbr

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://gym-zosim.ioa.sch.gr/erasmus-sti-valencia-ispania/