»

Νοέ 25 2016

Βράβευση με Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για το πρόγραμμα “Microscope Detectives”

Μόλις λάβαμε το ακόλουθο κείμενο από την Επιτροπή eTwinning:

“Συγχαρητήρια! Το σχολείο σας βραβεύθηκε με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για την τελειότητα της εργασίας σας στο έργο eTwinningMicroscope Detectives“. Αυτό σημαίνει πως η εργασία σας, η εργασία των μαθητών και του σχολείου σας έχει αναγνωριστεί στο υψηλότερο Ευρωπαϊκό επίπεδο.(…)

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς μας

eTwinning Team”

Συγχαρητήρια και πάλι στους μαθητές του Γ4 (2015-2016), που συμμετείχαν ενεργά στη διαδικτυακή αυτή συνεργασία με το σχολείο της Νοτίου Γαλλίας Lycée de Pezenas, η οποία πραγματοποιήθηκε στο μάθημα της Βιολογίας στην αγγλική γλώσσα.

Υπεύθυνη για τον σχεδιασμό και την υλοποίηση του έργου: Ιωάννα Νείλα, καθηγήτρια PhD Βιολόγος.

microscope_detectives

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://gym-zosim.ioa.sch.gr/vravefsi-me-evropaiki-etiketa-piotitas-gia-to-programma-microscope-detectives/