«

»

Μαρ 31 2020

Σύγχρονη εξ αποστάσεως εκπαίδευση – Πρόγραμμα μαθημάτων ανά τμήμα

Παρακάτω θα βρείτε το πρόγραμμα για τη σύγχρονη εξ αποστάσεως εκπαίδευση του σχολείου μας. Ο σύνδεσμος (link) της κάθε ηλεκτρονικής αίθουσας θα σταλεί στο προσωπικό e-mail των μαθητών από τους υπεύθυνους καθηγητές.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Ελέγχετε τακτικά το πρόγραμμα, καθώς προστίθενται σταδιακά νέες ώρες μαθημάτων.

 

ΤΜΗΜΑ Α1

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

9.00-10.00 π.μ.

ΕΞΑΡΧΟΥ 

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 6/4/2020)

 

11.00-12.00 π.μ.

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ

(1 ΩΡΑ, ΕΝΑΡΞΗ 30/3/2020) 

ΠΕΜΠΤΗ  

11.00-12.00 π.μ.

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ Α2

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

9.00-10.00 π.μ.

ΕΞΑΡΧΟΥ

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 6/4/2020)

 

10.00-11.00 π.μ.

ΒΛΑΧΑ

(45 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 30/3/20)

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ Α3

 

 

 

ΤΡΙΤΗ

10.00-11.00 π.μ.

ΡΑΠΤΗ

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ  7/4/2020)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      

11.00-12.00 π.μ.

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ Α4

 

 

 

ΤΡΙΤΗ

10.00-11.00 π.μ.

ΡΑΠΤΗ

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 7/4/2020)

 

11.00-12.00 π.μ.

ΒΛΑΧΑ

(45 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 30/3/2020)

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ Β1

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ             

11.00-12.00 π.μ.

ΤΣΙΑΚΙΡΗ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

9.00-10.00 π.μ.

ΕΞΑΡΧΟΥ

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 8/4/2020)

ΠΕΜΠΤΗ        

11.00-12.00  π.μ.

ΠΕΤΡΙΔΟΥ

(1 ΩΡΑ, ΕΝΑΡΞΗ 2/4/2020)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  

11.00-12.00  π.μ.

ΠΕΤΡΙΔΟΥ

(1 ΩΡΑ, ΕΝΑΡΞΗ 3/4/2020)

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ Β2

 

 

 

ΤΡΙΤΗ            

9.00-10.00 π.μ. 

ΡΑΠΤΗ 

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 7/4/2020)

 

10.00-11.00 π.μ.

ΤΣΙΑΚΙΡΗ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ            

9.00-10.00 π.μ.

ΕΞΑΡΧΟΥ

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ  8/4/2020)

ΠΕΜΠΤΗ

9.00-10.00 π.μ.

ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

(ΕΝΑΡΞΗ  9/4/2020)

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ Β3

 

 

 

ΤΡΙΤΗ

9.00-10.00 π.μ.

ΡΑΠΤΗ  

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 7/4/2020)

ΤΕΤΑΡΤΗ

9.00-10.00 π.μ.

ΕΞΑΡΧΟΥ

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ  8/4/2020)

 

10.00-11.00 π.μ.

ΒΛΑΧΑ

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 1/4/2020)

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ Β4

 

 

 

ΤΡΙΤΗ            

9.00-10.00 π.μ.

ΡΑΠΤΗ 

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 7/4/2020)

 

11.00-12.00 π.μ. 

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ

(45 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 31/3/2020)

ΠΕΜΠΤΗ  

11.00-12.00 π.μ. 

ΤΣΙΑΚΙΡΗ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

9.00-10.00 π.μ.

ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

(ΕΝΑΡΞΗ  10/4/2020)

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ Γ1

 

 

 

ΤΡΙΤΗ

11.00-12.00 π.μ. 

ΠΑΝΤΟΥΛΑ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ           

11.00-12.00  π.μ.

ΤΣΙΑΚΙΡΗ

 

ΠΕΜΠΤΗ           

9.00-10.00 π.μ.

ΕΞΑΡΧΟΥ

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 9/4/2020)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    

11.00-12.00 π.μ.

ΤΣΙΑΚΙΡΗ

 

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ Γ2

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ             

10.00-11.00 π.μ. 

ΡΑΠΤΗ  

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 6/4/2020)

ΤΕΤΑΡΤΗ             

11.00-12.00 π.μ.

ΒΛΑΧΑ

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 1/4/2020)

ΠΕΜΠΤΗ

11.00-12.00 π.μ.

ΠΑΝΤΟΥΛΑ

(ΕΝΑΡΞΗ 9/4/2020)

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ Γ3  

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

11.00-12.00 π.μ.  

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΡΙΤΗ

9.00-10.00  π.μ

ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

(ΕΝΑΡΞΗ 7/4/2020)

ΤΕΤΑΡΤΗ   

11.00-12.00 π.μ. 

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ 

(45 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 1/4/2020)

ΠΕΜΠΤΗ                

9.00-10.00  π.μ. 

ΕΞΑΡΧΟΥ

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ 9/4/2020)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

10:00-11:00 π.μ.  

ΠΑΝΤΟΥΛΑ

 

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ Γ4

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

10.00-11.00 π.μ.

ΡΑΠΤΗ

(40 ΛΕΠΤΑ, ΕΝΑΡΞΗ  6/4/2020)

ΤΡΙΤΗ  

11.00-12.00 π.μ. 

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ      

11.00-12.00 π.μ. 

ΠΕΤΡΙΔΟΥ

(1 ΩΡΑ, ΕΝΑΡΞΗ 1/4/2020)

 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   

11:00-12:00 π.μ.

ΠΑΝΤΟΥΛΑ

 

 

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://gym-zosim.ioa.sch.gr/sygchroni-ex-apostaseos-ekpaideysi-programma-mathimaton-ana-tmima/