«

»

Μαρ 14 2021

Πρόγραμμα επικοινωνίας εκπαιδευτικών-γονέων κατά την τηλεκπαίδευση

Η επικοινωνία των γονέων / κηδεμόνων με τους εκπαιδευτικούς του σχολείου για το διάστημα από 16/03/2021 και για όσο θα διαρκέσει η αναστολή λειτουργίας της σχολικής μονάδας θα γίνεται διαδικτυακά στις ατομικές ηλεκτρονικές αίθουσες των καθηγητών στην πλατφόρμα Webex – στις γνωστές στους μαθητές/τριες ηλεκτρονικές τους διευθύνσεις – σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα:

 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Βακατσάς Κωνσταντίνος

 

11:00 – 11.40

 

 

 

Βλάχα Βασιλική

 

 

10:10 – 10:50

 

 

Βρίγκα Παναγιώτα

 

11:50 – 12.30

 

 

 

Εξάρχου Μαρία

 

12:40 – 13:20

 

 

 

Ζερβού Ελένη

 

 

10:10 – 10:50

 

 

Ζήκου Ελένη

 

 

10:10 – 10:50

 

 

Κεχαγιά Βασιλική

 

 

09:20 – 10:00

 

 

Κολιός Βασίλειος

11:00 – 11.40

 

 

 

 

Κουσιουρή Ευαγγελία

 

 

 

13:30 – 14:10

 

Μαρμαγκάς Αθανάσιος

 

 

 

10:10 – 10:50 (Β)

10:10 – 10:50 (Γ)

Μπεκιάρη Καλλιόπη

11:50 – 12.30

 

 

 

 

Νείλα Ιωάννα

 

 

11:00 – 11.40

 

 

Νόννη-Βλάχου Λευκοθέα

 

11:00 – 11.40

 

 

 

Ντόστα Αναστασία

 

 

 

 

11:50 – 12.30

Παντελίδης Ιωάννης

 

 

09:20 – 10:00

 

 

Παντούλα Χριστίνα

 

11:00 – 11.40

 

 

 

Παπαγεωργίου Μαρία

 

11:00 – 11.40

 

 

 

Παπατόλη Πανάγιω

10:10 – 10:50

 

 

 

 

Παππά Ελένη

 

 

 

 

08:30 – 09:10

Παππά Παναγιώτα

 

11:50 – 12.30

 

 

 

Πασσιά Ευαγγελία

11:00 – 11.40

 

 

 

 

Πετρίδου Μαρία

 

 

10:10 – 10:50

 

 

Πούλιος Χρήστος

 

 

 

 

10:00 – 11:00

Πρέντζας Ελευθέριος

10:10 – 10:50

 

 

 

 

Ραμπαούνη Βασιλική

11:00 – 11.40

 

 

 

 

Ράπτη Ευτυχία

09:20 – 10:00

 

 

 

 

Σταύρου Καλλιόπη

11:50 – 12.30

 

 

 

 

Τζακώστα Ζαμπέτα

10:10 – 10:50

 

 

 

 

Τσάγκα Βασιλική

 

 

 

 

12:00 – 13:00

Τσακστάρα Βαΐτσα

 

13:30 – 14.10

 

 

 

Τσέμπα Χαρίκλεια

 

 

 

10:10 – 10:50

 

Τσιακίρη Ελένη

11:50 – 12.30

 

 

 

 

Τσιώρη Παρασκευή

 

 

 

 

09:20 – 10:00

Φαϊτά Θεανώ

 

 

 

 

10:10 – 10:50

Χαρτζάβαλου Ελένη

11:00 – 11.40

 

 

 

 

Χατζή Δήμητρα

08:30 – 09:10

 

 

 

 

 

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://gym-zosim.ioa.sch.gr/programma-epikoinonias-ekpaideytikon-goneon-kata-tin-tilekpaideysi/