»

Νοέ 02 2018

Εθνική Ετικέτα Ποιότητας eTwinning για το έργο «Eratosthenes 2017»

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές του Β1, οι οποίοι κατά τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς 2017-18, στο πλαίσιο του μαθήματος της Πληροφορικής και με την καθοδήγηση της καθηγήτριάς τους κ. Μαρίας Εξάρχου, συμμετείχαν στο έργο eTwinning: «Eratosthenes 2017» και βραβεύτηκαν με την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας από την ΕΥΥ.

Η αξιολόγηση της Εθνικής Υπηρεσίας eTwinning:

Συγχαρητήρια για την εθνική ετικέτα ποιότητας! Πολύ καλή προσπάθεια υλοποίησης ενός eTwinning έργου. Πρόκειται για μία πρωτότυπη ιδέα και φάνηκε ότι οι μαθητές σας συμμετείχαν ενεργά με τα παιχνίδια (που δημιουργήσατε και παίξατε) και όλες τις υπόλοιπες εργασίες. Καλή συνέχεια στο δημιουργικό σας έργο!

Με εκτίμηση, η ΕΥΥ της δράσης eTwinning.

Συγχαρητήρια επίσης στις εκπαιδευτικούς Ελένη Χαρτζάβαλου και Μαρία Παπαγεωργίου που συμμετείχαν στο πρόγραμμα.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://gym-zosim.ioa.sch.gr/ethniki-etiketa-poiotitas-etwinning-gia-to-ergo-eratosthenes-2017/