»

Σεπ 08 2021

Ανακοίνωση τελικού πίνακα επιλαχόντων/ουσών για την α΄ γυμνασίου 2021-22

Από την πραγματοποίηση των κληρώσεων μεταξύ των ισοβαθμούντων/ουσών στις θέσεις με Α/Α 98 και με Α/Α 103, που διεξήχθησαν στο σχολείο μας την Τετάρτη 8 Σεπτεμβρίου με ευθύνη του ΕΠ.Ε.Σ. και παρουσία και των ενδιαφερόμενων γονέων και/ή κηδεμόνων, προέκυψε και ανακοινώνεται εκ νέου ο τελικός πίνακας επιλαχόντων/ουσών για την α΄ γυμνασίου με την κατάταξη στις θέσεις με Α/Α 98 – 117 και ο οποίος ισχύει μέχρι την 20η Ιανουαρίου 2022:

Για τις δύο (2) θέσεις που έχουν προκύψει στην α΄ γυμνασίου του σχολείου, καλούνται οι γονείς και/ή κηδεμόνες των επιλαχόντων που έχουν καταταχθεί στις θέσεις με Α/Α 98 και Α/Α 99, εφόσον επιθυμούν να φοιτήσουν στο σχολείο μας, να υποβάλουν άμεσα την αντίστοιχη δήλωση αποδοχής ή μη της θέσης και τη δήλωση συναίνεσης του έτερου (από τον δηλούντα) γονέα, το αργότερο έως την Πέμπτη 9 Σεπτεμβρίου 2021, ώρα 13:30΄, ώστε να ολοκληρωθεί εγκαίρως η μετεγγραφή τους.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://gym-zosim.ioa.sch.gr/anakoinosi-telikoy-pinaka-epilachonton-oyson-gia-tin-a-gymnasioy-2021-22/