»

Μαρ 19 2018

Ανακοίνωση Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων

Αγαπητοί γονείς και μέλη του συλλόγου μας. Αναλαμβάνοντας το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων του σχολείου μας, κάναμε όπως γνωρίζετε την πρώτη μας Γενική Συνέλευση στις 5/3/2018 και ανταλλάξαμε προβληματισμούς με τα μέλη του συλλόγου αλλά και ιδέες για τρόπους λειτουργίας του Διοικητικού Συμβουλίου.

Μία από τις αποφάσεις της πρώτης μας Γενικής Συνέλευσης ήταν ότι πρέπει ως Δ.Σ. να κάνουμε τις απαραίτητες ενέργειες για την ομαλότερη και αρτιότερη επικοινωνία με τα μέλη μας. Εφαρμόζοντας λοιπόν την απόφαση της Γενικής Συνέλευσης όπως οφείλαμε, ολοκληρώσαμε την εντολή της και σας ενημερώνουμε ότι η επικοινωνία μας με τα μέλη θα είναι:

• Σελίδα στο διαδίκτυο (blog): sgkgymzosim.wordpress.com
  • Σελίδα στο Facebook: Σύλλογος Γονέων Πρότυπου Γυμνασίου Ζωσιμαίας Σχολής
  • Email: syllogosprotypoz@gmail.com

Παρακαλείσθε όποιος επιθυμεί να λαμβάνει ηλεκτρονικά τις ειδοποιήσεις μας να μας αποστείλει το e-mail του στο e-mail του συλλόγου μας.
Τα τηλέφωνα επικοινωνίας του Δ.Σ θα είναι στον πίνακα ανακοινώσεων του Σχολείου μας.

Σας ενημερώνουμε ότι η νέα σύνθεση του ΔΣ του Σχολείου μας είναι η ακόλουθη:

Πρόεδρος: Αλεξίου Δήμητρα
Αντιπρόεδρος: Παπαγεωργίου Αλέξανδρος
Γραμματέας: Κυριαζής Βασίλης
Ειδικός Γραμματέας: Βάββα Λαμπρινή
Ταμίας: Σκούρτης Δημήτρης
Κοσμήτορας: Καραθανάσης Νίκος
Μέλος: Νάτσικα Αφροδίτη

Αναπληρωματικά μέλη:
Παππά Πολυξένη
Κάκος Ζήσης

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://gym-zosim.ioa.sch.gr/anakoinosi-syllogoy-goneon-kai-kidemonon/