Σεπ 14 2016

Eθνική Ετικέτα Ποιότητας για το γαλλόφωνο έργο: «Le monde des jeunes»

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές της τάξης των Γαλλικών του Α1 και Α3, οι οποίοι κατά τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς 2015-16 υλοποίησαν υπό την επίβλεψη της καθηγήτριας Γαλλικών Χαρτζάβαλου Ελένης το γαλλόφωνο έργο eTwinning με τίτλο: «Le monde des jeunes» και βραβεύτηκαν με την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας από την ΕΥΥ.

Η αξιολόγηση της Εθνικής Υπηρεσίας eTwinning:

Συγχαρητήρια για την εθνική ετικέτα ποιότητας! Πολύ καλή προσπάθεια υλοποίησης ενός eTwinning έργου. Θετικά στοιχεία αποτελούν: η θεματολογία του έργου και η καλή ανάπτυξη και προσέγγιση του, η ενεργή συμμετοχή των μαθητών στις δραστηριότητες του έργου καθώς και στην επικοινωνία μέσω των forums με τους συμμαθητές-συνεργάτες. Καλή συνέχεια στο δημιουργικό σας έργο! Με εκτίμηση, η ΕΥΥ της δράσης eTwinning. All the best.

ql_eleve_lmj

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://gym-zosim.ioa.sch.gr/ethniki-etiketa-piotitas-gia-to-gallofono-ergo-le-monde-des-jeunes/