Σεπ 13 2019

Αποτελέσματα εισαγωγικών εξετάσεων στη Β τάξη, 2019-20

Έπειτα από την ολοκλήρωση της γραπτής δοκιμασίας για την κάλυψη μίας (1) θέσης μαθητή/τριας στη Β τάξη / τμήμα Β1 με δεύτερη ξένη γλώσσα Γαλλικά ή Γερμανικά (προκήρυξη Σεπτεμβρίου 2019), η αρμόδια επιτροπή ανακοινώνει την ακόλουθη σειρά κατάταξης:

1. υποψήφιος/α με κωδικό αίτησης 253
  2. υποψήφιος/α με κωδικό αίτησης 252
  3. υποψήφιος/α με κωδικό αίτησης 251

Τη Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου 2019 και το αργότερο έως τις 12.00 μ.μ. πρέπει να κατατεθεί στο σχολείο η σχετική αίτηση/υπεύθυνη δήλωση εγγραφής από τον/την κηδεμόνα του/της υποψηφίου/ιας που κατατάχθηκε πρώτος/η. (κατεβάστε τη δήλωση εγγραφής)

Σε περίπτωση μη αποδοχής της θέσης πρέπει υποχρεωτικά, την ίδια ημέρα και ώρα, να κατατεθεί υπεύθυνη δήλωση μη αποδοχής της θέσης φοίτησης στο σχολείο μας. (κατεβάστε την αρνητική δήλωση)

Οι γονείς/κηδεμόνες που επιθυμούν να δουν το/α γραπτό/ά του παιδιού τους πρέπει να υποβάλουν σχετική αίτηση στο σχολείο. Η επίδειξη των γραπτών των υποψήφιων μαθητών/τριών θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα 10.30 π.μ. στο σχολείο,  Δομπόλη 30, Ιωάννινα.  Οι αιτούντες γονείς/κηδεμόνες πρέπει να έχουν μαζί τους την αστυνομική τους ταυτότητα ή διαβατήριο, όπως και την ταυτότητα του/της υποψηφίου/ιας.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://gym-zosim.ioa.sch.gr/wp/apotelesmata-eisagogikon-exetaseon-sti-v-taxi-2019-20/